+48 510 22 99 44

Masz pytania? Zadzwoń!

Jak to działa?


System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie w inteligentnej automatyce budynkowej dostępne na rynku.

Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. można go więc zamontować w każdym mieszkaniu, domu lub obiekcie, który nie jest specjalnie przygotowany do „inteligentnego domu“.

System Fibaro wykorzystuje transmisję bezprzewodową Z-Wave, która jest standardem przyjętym przez międzynarodowe konsorcjum ponad 300 producentów.

Moduły systemu Fibaro komunikują się w specjalnie do takich zadań zarezerwowanym paśmie częstotliwości, dzięki czemu nie dochodzi do żadnych zakłóceń z popularnymi bezprzewodowymi sieciami WiFi.

Technologia Z-Wave umożliwia sterowanie wszystkimi sprzętami elektrycznymi w obiekcie i na posesji bez ingerencji w infrastrukturę budynku. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Całym systemem można sterować lokalnie za pomocą centralki Home Center 2 lub zdalnie za pomocą telefonu, tabletu, komputera lub głosowo ponieważ zastosowano tu zaawansowany  algorytm rozpoznawania mowy.

Inteligentny System Fibaro sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie. Jako jedyny produkt na rynku zna dokładne położenie otwarcia rolety, markizy.

FIBARO to system stworzony w POLSCE przez Polaków i dla Polaków. System, który jest obecnie najbardziej przystępnym cenowo rozwiązaniem dostępnym na rynku.

System FIBARO zmieni każdy dom w inteligentny, samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie wszystkim domownikom. To nie tylko komfort ... to przede wszystkim bezpieczeństwo.

Z FIBARO Twój dom będzie zawsze przy Tobie…

Oszczędność i EKO

Nasze biuro

ul. Długa 22
86-300 Grudziądz
Pokaż trasę


Poniedziałek - Piątek
9:00 - 16:00
Sobota: Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Nasi partnerzy


Kontakt z nami

+48 510 22 99 44
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INTEHOME
NIP 876-100-38-26

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy